بازی بی خانمان ها شبیه ساز آنلاین. بازی آنلاین

بازی های آنلاین رایگان
Language: fa
بازی های آنلاین:
بازی های چند نفره :

بازی بی خانمان ها شبیه ساز آنلاین

بازی بی خانمان ها شبیه ساز  آنلاین - بازی های آنلاین بازی بی خانمان ها شبیه ساز آنلاین. راهنمای بازی بی خانمان ها شبیه ساز آنلاین.

شخصیت بسیار رنگارنگ به همین نام بازی دوره گردی. او بی خانمان است و الکلی که به مقدار زیادی در مسیر زندگی خیلی بی هدف خود دیده است، به طوری که مشخصات مناسب است. او در محل های دفن زباله زندگی می کند، می خورد وجود دارد. به طور کامل شخصیت های غیر اخلاقی است بسیار لذت بخش و بسیار تحصیل نیست.


تنها چیزی که می داند دوره گردی و دوست دارد به انجام بیش از هر چیز دیگری - است به مبارزه. او با همه دعوا: پلیس، رهگذران، توسط، آشنایان و غریبه ها. بنابراین او هیچ دوستی ندارد. کاملا.


محصولی همچنین باعث می شود همه چیز را که ممکن است برای دوستان او هرگز به حال. بنابراین او تف، ضربات بینی خود را منتشر و برای تلفن های موبایل بی طرف در این دوره از سفر خود را از طریق شهرستان. و اغلب در صورت. او مراقبت می کند که قبل از او ایستاده بود: پلیس یا زن. او خواهد خود را در مورد همان انجام.


توسعه دهندگان ارائه چندین گزینه از بازی ها در این موجودات غیر متمدن است که شما می توانید در هر زمان از روز بازی کند. شروع فرار از زندان و یا به سادگی اذیت رهگذر - این است که مشکل اصلی، که باعث افزایش رتبه بندی شما.


شاید اگر شما با خواب تداخل مسالمت آمیز در پشته های ناخواسته مورد علاقه خود را، شما نیز عصبانی با جهان و شروع به هر کس در نقطه بعدی تسویه حساب نمایند. ما امیدواریم که که این اتفاق نخواهد افتاد.

حالت تمام صفحه - >>
0%
رای دادن به این بازی: بازی: 57046
( رای169, امتیاز middlecover: 3.89/5)

همچنین بازی بازی های آنلاین یکی در برابر همه