رایگان بازی های آنلاین چند نفره

بازی های آنلاین رایگان
Language: fa

.ﺖﺳﺎﻤﺷ ﺱﺮﺘﺳﺩ ﺭﺩ ﺎﻣ ﺖﯾﺎﺳ ﺏﻭ ﺯﺍ ﻪﺤﻔﺻ ﻦﯾﺍ ﺭﺩ ﻪﻘﯿﻠﺳ ﺮﻫ ﯼﺍﺮﺑ ﻥﺎﮕﯾﺍﺭ ﯼ !ﻢﯿﻨﮐ ﯽﻣ ﺮﺸﺘﻨﻣ ﺪﯾﺪﺟ ﻥﺎﮕﯾﺍﺭ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﻪﺘﻔﻫ ﺮﻫ ﺎﻣ .ﻢﯿﻨﮐ ﯽﻣ ﺐﻠﺟ ﺎﻤﺷ ﻪﺑ ﻢﯾﺍ ﻩﺩﺮﮐ ﯼﺭﻭﺁ ﻊﻤﺟ ﺩﻮﺧ ﯼﺯﺎﺑ ﻝﺎﺗﺭﻮﭘ ﺭﺩ ﻪﮐ ﻥﺎﮕﯾ

بازی های آنلاین:
بازی های چند نفره :

بازی های چند نفره

1 Pirat

دزدان دریایی مرورگر بازی 1، و همانطور که در همه بازی ها از این نوع تصور از حالت چند نفره، دزدان دریایی آنلاین با دیگران ارتباط برقرار کند. این منطقه فراهم می کند فرصت برای توسعه از قبیله بزرگ دزدان دریایی.

4Story: امپراطوری های جنگ

سه پادشاهی. بسیاری از داستان است. افتخار می کنیم. شجاعت. شجاعت. حقیقت است. یک قهرمان است. تجربه خود را در دنیای جدید 4Story بازی آنلاین. شما - یک قهرمان که به دنبال حقیقت، از دست رفته برای قرن ها. در بازی 4 تاریخ امپراطوری های جنگ سیستم جنگ به شما اجازه می دهد تا هر نقطه در جنگ در مقیاس بزرگ انجام شود و در بالای چیزهایی.

1100AD تبدیل شدن به زمین کهربا

1100AD تبدیل شدن به سرزمین کهربا - آن است که یک بازی آنلاین رایگان در سبک استراتژی، تزئین شده به سبک قرون وسطی توسعه یافته توسط AmberGames. بازی 1100AD فرصت نسبتا خوبی را به جایگاه پیشرو در میان بازی های این سبک است. این بازی تبدیل شده است به طوری که معروف است که آن را به ده زبان ترجمه شد.

11x11

11x11 مدیر فوتبال آنلاین - این یک شبیه ساز خوب است به منظور مقابله با تمام جنبه های بازیکنان فوتبال واقعی. در ابتدای بازی، هر یک از بازیکنان یک موقعیت اصلی. در فرآیند توسعه از گیم پلی، این وضعیت ممکن است به طرز چشمگیری تغییر دهید.

Audishn 2

استماع 2 بازی رایگان باز می شود درب در مقابل هر کاربر را به جهان شگفت انگیز از خرید، سبک، ثابت معاشقه و تعداد زیادی از سرگرم کننده است. شایان ذکر است که این بازی Audishn 2 هیچ تعهد متعهد شده توسط کاربران و موانع تحمیل نمی باشد. این روشن می شود در مرحله ثبت نام، به عنوان ایجاد یک حساب شخصی استماع 2 آنلاین، و بعد از یک شخصیت به طور کامل می توانید هر، و استماع 2 به صورت رایگان، که آن هم مهم است.

به مغاک نبرد آنلاین

نبرد مغاک بازی های آنلاین - پروژه بازی های جدید، پر از پویایی و تنوع. قطعا یکی از مزیت های اصلی این پروژه بازی فوق به نام نبرد مغاک آنلاین است که توسعه دهندگان کار کرده اند بسیار پشتکار را به بازی نبرد مغاک آنلاین گرافیک عالی، انیمیشن واقع بینانه از 3D دریافت کرده است.

انجمن اختصاصی warriors

برخلاف تمام انتظارات، بازیکنان، بازی آنلاین قهرمانان میدان جنگ خروجی خود را شکست خورده نشان می دهد که حتی توسعه دهندگان پروژه محبوب ترین دارند حس شوخ طبعی و طنز از خود، چون بازی آنلاین قهرمانان دریافت کرده است مقدار زیادی از veshchichek سرگرم کننده و طراحی گرافیک به شکل یک کاریکاتور. آن را سخت به توافق می کنید که این کاملا بحث برانگیز است، اما هیچ راه حل کمتر موفق است، چرا که قهرمانان میدان جنگ سایت را نشان می دهد آمار روزانه، اثبات این است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از کاربران شروع به بازی میدان جنگ قهرمانان آنلاین.

جهانی از مخازن

بازی جهانی از مخازن - شبکه تیم تریلر. تانک در بازی کند، اما یک حریف جدی است. شما قادر خواهید بود برای حرکت به جلو آرامی ابتلا به وحشت از دشمنان خود، کمین و حمله در سکوت در حالی که هم تیمی های خود را منحرف کردن توجه و پوشش شما.

Battlestar GALACTICA آنلاین

Battlestar GALACTICA آنلاین حاضر در سایت "بازی - جدیدترین محصول مبتنی بر مرورگر چند کاربر است که بر اساس رویدادی به مجموعه تلویزیونی eponymous. جنگ بین کهکشانی طولانی مدت، بطور قابل توجهی بین تمدن بشر و تمدن از روبات ها را باید در این دوره از جنگ های شدید حل و فصل شده است. لازم به ذکر است که نمایندگان از روبات ها که قبلا تحت نظارت و کنترل کامل ذهن انسان بوده است، اما در یک روز خیلی بدی رو پشت سر گذاشت یک شورش خونین مطرح شده است.

سلاح های رزمی

مبارزه با سلاح های آنلاین متنوع ترین و غنی از ویژگی های بازی برای فضاهای داخلی از اینترنت است. این است که با این واقعیت است که گیم پلی بازی انواع مختلفی از سلاح ها و تجهیزات، و چند ده، این واقعیت است که بازی آنلاین سلاح های مبارزه با یک حالت نیست، اما چند و کاملا متفاوت معرفی شده است به دست آورد.

ﺪﯿﻨﮐ ﯼﺯﺎﺑ ﺰﯿﻧ ﺍﺭ ﺮﯾﺯ ﻥﺎﮕﯾﺍﺭ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

QwertyGame uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all QwertyGame services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more